חסות לכנס ג'ומלה ישראל 2012

תיאור כללי: חסות  לכנס יומי שמתרכז בג'ומלה, כל מה שקשור אליו ומה שמסביבו. מטרת ה-Joomla! Day הינה לערוך היכרות של המערכת עם משתתפים חדשים, לפתח את קשרי הקהילה בישראל ולהעלות נושאים לדיון למתחילים ומתקדמים.

 

 

זוהי השנה השנייה ברציפות שהכנס נערך. הכנס בשנה שעברה היה הצלחה כבירה עם 180 משתתפים, אורחים מחו"ל, הרצאות מעניינות והרבה שיתופי פעולה שפיתחו את קהילת ג'ומלה בישראל. הכנס השנה יהיה גדול יותר עם הרצאות מעניינות יותר, זאת לאחר שהכרנו יותר את קהילת ג'ומלה בישראל.

 

 

הכנס מיועד לקהל טכנולוגי מגוון ומדבר על שלל נושאי האינטרנט והטכנולוגיה השונים: תכנות, בניית אתרים, עיצוב, קידום אתרים (SEO), אבטחת מידע ועוד.

 

מספר המבקרים בכנס מוערך נכון להיום במאות. קהל הכנס מורכב מבוני אתרים, מעצבים, מפתחים, מנהלי פיתוח ומנהלי חברות.

 

 

למי שאינו מצוי בתחום, ג'ומלה הינה מערכת ניהול תוכן המשמשת להקמת אתרי אינטרנט דינאמיים עם יכולות משוכללות. מספר ההתקנות של ג'ומלה בעולם עבר מזמן את השלושים מליון! ובישראל מספר המשתתפים והאתרים שהוקמו בעזרתה מוערך באלפים רבים. החל באתרים אישיים וכלה באתרים של משרדים ממשלתיים. נתח השוק של ג'ומלה בהקמת אתרים הוא הגדול ביותר כיום בעולם.

 

 

מיותר לציין שהכנס מפורסם במספר אתרים מרכזיים העוסקים בתחומי טכנולוגיה, פיתוח, בניית אתרים, עיצוב, בלוגים של מערכות ניהול אינטרנט, בארץ ובעולם. פרסום בכנס שכזה מגיע למאות ואלפי אנשים בתעשייה והתהודה שלו נשמעת מקיפה ביותר. ג'ומלה מריצה כ-3% מכלל אתרי האינטרנט בעולם והאירוע מפורסם ע"י אתר ג'ומלה העולמי. בכנס בשנה שעברה הגיעו אורחים מחו"ל שגרמו לכנס להפוך לאירוע בינלאומי שצוייץ מאות פעמים בטוויטר עם כניסות לאתר הכנס, שמתורגם לאנגלית, מכלל הגלובוס.

 

 

ארגון יום שכזה דורש משאבים כספיים מסוימים ואנו פותחים בתוכנית תמיכה תאפשר לכם לייצג את חברתכם בכבוד במסגרת מכובדת תוך כדי עזרה להרמת אירוע קוד פתוח חשוב.

 

צרו קשר לפרטים נוספים.

[sam id="8" codes="true"]

פלטפורמת הפרסום: כנס.

קהלי יעד: תחום עניין – חדשנות וטכנולוגיה, בנית אתרים

שם המציע: ג'ומלה ישראל

טלפון: 054-6918666

דואר אלקטרוני: info@joomla.org.il

איש קשר: עופר כהן

אתר: http://jday.joomla.org.il/

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *