פרסום על מפרש של יאכתה

תיאור כללי: שלום רב, אנחנו הבעלים של היאכטה הספורטיבית מדגם J-24 העוגנת במרינת תל אביב.

בימים הללו אנחנו מתחילים לחפש ספונסר לצורך קניית מפרשים חדשים. אנו מזמינים אותכם לשקול את האפשרות לפרסם את עצמכם על גבי המפרשים שלנו.

 

למה כדאי לפרסם על המפרשים של יאכטה?

תוכלו להגיע לקהל יעד רחב יותר ומגוון יותר. החשיפה היא לאורך זמן רב (תקופה של כשנתיים) ובמחיר יחיסית נמוך. וכבונוס תוכלו לקרוא לעצמכם ספונסרים של קבוצת שייט ספורטיבית, וזה הרבה מעבר לסתם פרסום.

מפרש בים הוא תמיד מחזה מושך עין (וגם מצלמות) על אחת כמה וכמה אם זה מפרש יפה עם לוגו צבועני עליו. הסירה שלנו נראת מול חופי מרכז הארץ באופן קבוע לפחות פעם בשבוע (בסופ"ש). כאשר אנחנו מתאמנים ,משתתפים בתחרויות או פשוט מפליגים להנאתנו.

ברצוני להדגיש שיש לנו קבוצה מאורגנת שמתאספת מדי שבוע לאימונים כבר למעלה מחמש שנים. . אנחנו משתתפים בכל התחרויות השייט באזור המרכז ולפעמים גם מפליגים לצפון (חיפה) או לדרום (אשדוד).

בתחרויות הגדולות בארץ משתתפות כיום בסביבות 50 -70 יאכטות מכל הסוגים ולעיתים ישנה גם נוכחות של הצלמים וטלוויזיה. חשוב לציין שאנחנו לא רק משתתפים בתחרויות, אלא גם מגעים למקומות ראשונים.

 

 

ביום יום

חוץ מהסביבה המקצועית אנחנו נראים לקהל הרחב כאשר אנחנו מפליגים צפונה מהמרינה ליד חוף הילטון ונמל תל אביב או דרומה דרך חוף גורדון לכיוון יפו. לפעמים מצלמים אותנו אפילו בלי שאנחנו יודעים.

 

מה הוא גודל השטח לפירסום?

יש לנו שני מפרשים כאשר כל אחד מהם הוא בצורת משולש בגובה של 8.5 ורוחב של 3 מטר (כלומר 25.5 מ"ר) אחד ו 8 X 3 (24 מ"ר) השני.

 

 

כמה זה עולה?

המחיר של מפרש חדש בישביל הסירה הוא בערך 1500-2000 $ תלוי בדגם המפרש וביצרן.

פלטפורמת הפרסום: שטח פרסום.

קהלי יעד: תחום עניין – ספורט, כללי

טלפון: 0545309967

דואר אלקטרוני: barsuk1@mail.ru

איש קשר: איגור

עזרו לאנשים אחרים להגיע לקהל היעד שלהם. שתפו את הפוסט >>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email