יעוץ, ליווי והדרכה אישית לבתי עסק בתחום שיווק באינטרנט

networking נטוורקינגבעל עסק – מעוניין להגדיל את הרווחים שלך?

 

שיווק באינטרנט = גידול בהכנסות

שיווק יעיל באינטרנט = גידול ברווחים

 

אם אתה קורא את השורות הללו כנראה שעשינו משהו נכון והצלחנו להוביל אותך לעמוד האינטרנט שבו אתה נמצא. זה כנראה אומר שאנחנו יודעים להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלנו דרך האינטרנט, ואולי אפילו מבינים דבר או שניים בשיווק אינטרנטי.

 

אתה הרי יודע שהדבר הזה שנקרא "אינטרנט" יכול להגדיל את הרווחים שלך. שמעת על "קידום אתרים בגוגל", "פרסום בפייסבוק", "שיווק גרילה", "פרסום באינטרנט" ועוד הרבה ביטויים, אבל אין לך באמת מושג מה מתאים לעסק שלך ואיך לנצל את כל הטוב שהאינטרנט מציע כדי להביא לקוחות נוספים שיתעניינו דווקא במוצר או בשירות שלך.


אם זה באמת המצב, הגעת למקום הנכון.

 

יש לנו הצעה בשבילך. אנחנו נגיע אליך לעסק, נשב אתך ועם העובדים שלך וננתח את הצרכים השיווקיים שלך. לאחר מכן נשב ונעבוד על המלצות שמבוססות ספציפית לעסק שלך: לאופי השירות / המוצר, לתקציב, לתכניות העתידיות וכו'.


אחרי שנסיים את עבודת המחקר שלנו, ניפגש אתך בפעם השניה. בפגישה השנייה שלנו נציג לך את המסקנות שהגענו אליהן, לגבי הצעדים השיווקיים הספציפיים שאתה צריך לנקוט כדי להגדיל את הרווחים שלך.

 

אבל מה כל זה שווה בלי הדרכה?


צודק, זה לא שווה. לפני שנציג לך את המסקנות, נעביר לך הדרכה אישית בת 2-3 שעות בנושא שיווק באינטרנט. בהדרכה נסביר לך על אפשרויות הפרסום הקיימות בעולם האינטרנט. יתרונות, חסרונות, עלויות, טיפים וכמובן – כיצד ניתן להשתמש בהן בפועל.

 

עכשיו, כשאתה מבין שיווק באינטרנט ברמתו הבסיסית, נציג לך את המסקנות ונדון בהן יחדיו.


וכמעט שכחנו לציין: לאחר הגשת המסקנות נשב אתך ונדריך אותך כיצד ליישם את המסקנות בצורה הטובה ביותר, או במילים אחרות: מהם הצעדים שעליך לנקוט וכיצד תוכל ליישם אותם.

 

מכאן, זה כבר בידיים שלך. אנחנו נותנים לך כיוון ועושים לך סדר בבלאגן. אנחנו עוזרים לך לחסוך עשרות אלפי שקלים על פרסום לא יעיל. אנחנו נותנים לך את הבסיס ומסלקים לך את התירוצים.

 

אתה? אתה מקבל החלטות ומקדם מהלכים שיווקיים אפקטיביים לצורך הגדלת הרווחים, הן בטווח הארוך והן בטווח הקצר.

 

אז מה החבילה כוללת?


  • פגישה ראשונה: ניתוח צרכים שיווקיים בבית העסק (2-3 שעות)
  • עבודת עומק שלנו, לקראת הפגישה השניה
  • פגישה שניה: הדרכה אישית בבית העסק בנושא שיווק באינטרנט (2-3 שעות), הגשת מסקנות + דיון (1-2)
  • כיצד ליישם את המסקנות – הסבר  והדרכה אישית (1 שעה)
 

כמה זה עולה לנו?

מחיר מלא לכל החבילה: 1,490 ₪ (לא כולל מע"מ)

 

מי יכול לרכוש את החבילה?

החבילה מתאימה אך ורק לבעלי עסקים שמוכנים להשקיע מאמץ ולפתוח את העסק שלהם לעולם שנקרא "שיווק באינטרנט". "שיווק באינטרנט" הוא לא "שיווק חינם" (למרות שהוא נוטה להיות הרבה יותר זול) וחשוב להבין את זה לפני שרוכשים את החבילה.

אנו מחפשים בעלי עסקים שיתאימו לפרופיל ויהיו מוכנים לעשות שינוי אמיתי כדי לקדם את עצמם ולהגדיל את הרווחים שלהם תוך שימוש במדיית האינטרנט. אם אתם מתאימים לפרופיל – צרו איתנו קשר.

 

מעוניין לקבל פרטים נוספים ולהירשם? צור איתנו קשר בטופס הנ"ל:

‪Google+‬‏