למי מתאים האתר?

מי יכול להפיק תועלת מהאתר?

 

בדומה לאתרי לוח, גם כאן יש שני צדדים המרוויחים מפרסום מודעה באתר:


"הקונים" משווקים מכל הסוגים ובעלי עסקים המעוניינים "לקנות גישה" לקהל היעד הרלוונטי אליהם.

 

"המוכרים" כל מי שיכול להציע גישה לקהל יעד כלשהו. המוכרים הם אלו המעלים מודעות חדשות לאתר.

 

למי כדאי להעלות מודעה באתר?

 

בעלי אתרים ובלוגים

יש לכם אתר / בלוג? ללא קשר לכמות המבקרים באתר – אם קהל היעד שלכם ממוקד האתר שלכם יכול לתת ערך למשווקים ובעלי עסקים הרוצים לפנות לקהל היעד הגולש אצלכם באתר. העלאת מודעה באתר חסות חושפת אתכם בפני מפרסמים פוטנציאליים המעוניינים לפנות לקהל המבקרים שלכם.

 

מארגני כנסים ותערוכות

מחפשים חסות לכנס / אירוע? באתר תוכלו להעלות את אופציית החסות החדשה ולבחור את קהל היעד אליו הכנס פונה (מי מתוכנן להשתתף בכנס). נותני חסות פוטנציאליים ימצאו את ההצעה שלכם כאשר יבחרו את אותו קהל יעד, ויצרו אתכם קשר לבירור פרטים נוספים ולסגירת עסקה.

 

מארגני קורסים

מחפשים מרצים לקורס שאתם מפיקים? אתר חסות מאפשר לכם להעלות הצעה עם פירוט קהל היעד המשתתף בקורס. ההצעה נחשפת בפני כל מי שרוצה לפנות לאותו קהל, וכך מתאפשר לכם למצוא מרצים שאף יסכימו להרצות בחינם כדי להופיע מול אותו קהל יעד.

 

מפיקי חוברות ייחודיות

מפיקים חוברת חדשה? בין אם מדובר בחוברת מבצעים, חוברת קטלוג, או כל חוברת אחרת: אתר חסות מאפשר לכם להעלות הצעת פרסום חדשה ולבחור את קהל היעד אליו החוברת תישלח (או לבחור מקום בו החוברת תחולק). מפרסמים פוטנציאליים המתעניינים לפנות לאותו קהל ימצאו את אופציית הפרסום שלכם ויצרו אתכם קשר.

 

שולחי ניוזלטרים

שולחים דיוורים בדואר אלקטרוני? למה לא להכניס פרסומות (הרלוונטיות לקהל שלכם) לתוך גוף ההודעה? אתר חסות מאפשר לכם להעלות הצעה לפרסום בניוזלטר שלכם ולבחור את קהל היעד המאפיין את רשימת התפוצה שלכם. העלאת מודעה חושפת אתכם למפרסמים פוטנציאליים המעוניינים לפנות לאותו קהל יעד.

 

משווקים עצמאיים

משווקים עצמאיים (פרילאנסרים, Affiliates…) יכולים להציע את שירותיהם דרך האתר. אתר חסות מאפשר העלאת מודעה החושפת אתכם בפני משווקים ובעלי עסקים המעוניינים לפנות לקהל היעד הרלוונטי אליכם. כך לדוגמא, אם משווק אינטרנטי יודע לשווק לקהל של מעשנים, משווקים פוטנציאליים ייחשפו למודעה שלו ויצרו איתו קשר.

 

פעילים ברשתות חברתיות

מנהלים קבוצה או דף מעריצים בפייסבוק? יש לכם קשרים מעולים ב -LinkedIn? אתר חסות מאפשר לכם להעלות מודעה הנחשפת בפני משווקים ובעלי עסקים המעוניינים לפנות לקהל היעד אליו יש לכם גישה. אותם משווקים מוכנים לשלם כסף תמורת פרסום חיובי לקהל החברים שלכם.

 

בעלים של שטחי פרסום

יש לכם שטחי פרסום במיקומים שונים בארץ ובעולם? אתר חסות מאפשר לכם להעלות את שטח הפרסום שלכם כאופציית פרסום חדשה, ולבחור את המיקום בו נמצא שטח הפרסום. כך לדוגמא, משווקים המעוניינים לפנות לקהל יעד שנמצא במרכזי בילוי, ימצאו את שטח הפרסום שלכם כאופציה לשווק לאותו קהל יעד.

 

בעלי עסקים

יש לכם קליניקה? מספרה? מכון יופי? בית העסק שלכם מושך קהל יעד ממוקד המאפשר לכם להרוויח כסף מפרסום (לדוגמא: הנחת פלאייר ליד הקופה). פרסום מודעה חדשה באתר חסות מאפשר לכם לבחור את קהל היעד המבקר אצלכם, או לבחור את סוג המקום שיש ברשותכם. משווקים ובעלי עסקים המעוניינים לפנות לאותו קהל יעד (או לפרסם באותו מקום) ייחשפו להצעה שלכם ויצרו אתכם קשר לצורך סגירת עסקה.

 

מרצים

מרצים בפני קהל ממוקד? יש לכם אפשרות להרוויח כסף מהמלצות והפניות הרלוונטיות להרצאה שלכם. אתר חסות מאפשר לכם לפרסם הצעת פרסום ולבחור את קהל היעד היושב בהרצאה שלכם. מפרסמים פוטנציאליים נחשפים להצעה שלכם ויוצרים אתכם קשר. אם ההמלצה או ההפניה רלוונטית לקהל המשתתפים – כל הצדדים מרוויחים.

 

מגייסי מפרסמים ונותני חסות

עוסקים בגיוס מפרסמים וחסויות עבור עסקים שונים? אתר חסות מהווה כלי נהדר עבורכם. באתר תוכלו להעלות הצעות פרסום / מתן חסות ולבחור את קהלי היעד הרלוונטיים לאותן הצעות. משווקים ובעלי עסקים נחשפים להצעות שהעליתם ויוצרים אתכם קשר לקבלת הצעת מחיר.

 

מפתחי אפליקציות ותוכנות

פיתחתם אפליקציה או תוכנה ייחודית הפונה לקהל יעד מסוים? אתר חסות מאפשר לכם להעלות הצעה לפרסום באפליקציה או בתוכנה שלכם. בשלב העלאת ההצעה תוכלו לבחור את קהל היעד המשתמש בפיתוח שלכם, כך שמפרסמים פוטנציאליים המעוניינים לפנות לאותו קהל יעד ימצאו אתכם ויצרו אתכם קשר.

 

בעלים של מאגרי מידע

יש לכם מאגר מידע של קהל יעד כלשהו? אתר "חסות" מאפשר לכם להעלות הצעה חדשה ולבחור את קהל היעד אליו יש לכם גישה. משווקים המעוניינים לפנות לאותו קהל יעד ייחשפו להצעה שלכם דרך האתר ויצרו אתכם קשר לקבלת הצעת מחיר.

 

מנהלי פרסום בעיתון / רדיו / טלויזיה

מחפשים מפרסמים לעיתון שלכם? אתר חסות מאפשר לכם להעלות הצעת פרסום ולבחור את קהלי היעד הרלוונטיים לאותה הצעה. הצעת הפרסום נחשפת בפני מפרסמים פוטנציאליים המעוניינים לפנות לקהל היעד אליו יש לכם גישה.

 

אנשים יצירתיים

עם קצת יצירתיות ניתן לייצר גישה כמעט לכל קהל יעד. אם הצלחתם לייצר גישה לקהל יעד, תוכלו לפרסם הצעה חדשה באתר שתיחשף בפני משווקים ובעלי עסקים שיהיו מוכנים לשלם תמורת העברת מסר פרסומי לאותו קהל יעד שאליו יש לכם גישה.

 

‪Google+‬‏